“In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield.” – Warren Buffett.

BİZ KİMİZ?

2006 Eylül ayı başında resmen faaliyetlerine başlamış olan Netkalite Danışmanlık LTD.ŞTİ olarak danışmanlık ve eğitim projeleri ile Türk Sanayisine hizmet vermekteyiz. Netkalite olarak genç ve bunun yanında sanayi ve akademiden aldığımız nitelikli deneyimle, hizmet verdiğimiz alanlarda müşterilerimize etkin ve değer katıcı çözümler sunmaktayız.

Şirketimiz, müşterilerine değer katmak ve küresel alanda rekabet kapasitesini arttırmak amacıyla hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerini uluslararası çözüm ortakları ile yoğun bir bilgi paylaşımı ortamında vererek hizmet kalitesini sürekli iyileştirmektedir.

Temel değerlerimiz; dürüstlük, vicdan kültürü ve müşterilerimizin memnun olarak NETKALİTE‘yi referans göstermesidir. NETKALİTE  TİM ve A.T Kearney işbilirliği ile Türkiye çapında en inovatif firma değerlendirmesi olan İnovaLİG-2014 Değerlendirmesi sonunda ilk 10 ‘a girmiştir.

Rakamlarla NetKalite

1

Tamamlanan iş planı

1

Kurumsal müşteri

1

Mutlu Müşteri

1

Yıllık Tecrübe

Misyonumuz

Netkalite olarak sunduğumuz hizmetlerde, sonuç odaklı çalışmak ve katma değer katan çözümler üretmek temel prensibimiz. Daha önceden hazırlanmış ve uygulanmış çözümleri organizasyonlara adapte etmeye çalışmak yerine, etkin çözümlerden elde ettiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz ile kurumlara özel çözümler üretmek asıl hedefimiz.

Vizyonumuz

Yürüttüğümüz projelerde mühendislik bilimlerinin analitik yaklaşım tarzının yanında, sosyal ve ekonomik şarları da göz önünde bulundurarak pazardaki şartlara hızlı ve güçlü tepki verecek pratik çözümler üretmekteyiz.

Hizmet üretildiği anda tüketilir, fakat doğru hizmet sunulursa etkisi kalıcıdır. Amacımız öncelikli olarak uygulanabilir, ekonomik, gerçekçi, değer katan ve kalıcı hizmetler sunmaktır.

Şov sürmeli, değer kattığı sürece…

Değerlerimiz

Öğrenmeyi Öğrenmek
Süreklilik
Dürüstlük ve Güven
Ekip Çalışması
İnsan Odaklı Olmak